به همت شهردار لاهیجان؛

شور و نشاط اجتماعی در این شهر تقویت می شود / لاهیجان پیشرو در پخش زنده مسابقات فوتبال تیم ایران

شور و نشاط اجتماعی در این شهر تقویت می شود / لاهیجان پیشرو در پخش زنده مسابقات فوتبال تیم ایران
1397/9/13 |
22:48
شناسه خبر: 83078

مسعود کاظمی شهردار لاهیجان با همکاری شورای شهر لاهیجان در جهت ایجاد شور و نشاط اجتماعی برای شهروندان گام بر میدارد.

به گزارش خبرگزاری برنا گیلان ، شهر لاهیجان به سبب دارا بودن طبیعتی خاص و منحصر بفرد و داشتن مردمانی فرهیخته و با نشاط جز شهرهای مهم استان گیلان محسوب می شود .این شهر که به جهت گردشگر پذیر بودن همواره محل برپایی برنامه های فرهنگی متنوع بوده است اکنون به همت شهردار جوان خود ،"مسعود کاظمی " به سمت پر رنگتر شدن فعالیت های اجتماعی و برنامه های پر نشاط گام بر میدارد .

مهندس مسعود کاظمی شهردار لاهیجان که از ابتدای تصدی خود قول های مساعدی در زمینه ی سیاست های شهری و ایجاد شور و نشاط اجتماعی داده بود با همکاری شورای شهر لاهیجان توانست با امکان پخش زنده دیدار تیم های ملی فوتبال ایران در جام جهانی ، نقطه ی عطفی بر کارنامه ی فعالیت های خود بیافزاید.

استقبال بی نظیر شهروندان لاهیجانی و گردشگران از پخش زنده فوتبال در حاشیه استخر لاهیجان به حدی بود که از ساعت ها قبل از آغاز مسابقه ، مردم در خیابانهای اطراف محل پخش ، حاضر بودند و نکته ی مهمی که در این مورد به چشم میخورد حضور خانواده ها ، پیر و جوان در کنار یکدیگر بود و اظهار خرسندی از امکان چنین حضوری در شهر لاهیجان بود .

در زمانی که بسیاری از شهرهای استان گیلان و حتی شهر رشت که مرکز استان محسوب می شود نتوانستند نشاط اجتماعی را با این حرکت برای شهروندان خود به ارمغان بیاورند اما شهرداری لاهیجان با اقدام به موقع خود توانست باز هم این شهر را در رده ی برترین ها در کشور قرار دهد .

بی شک شهردارانی همچون مسعود کاظمی که ایده های هوشمندانه و خلاقانه ی آنان می تواند نقش مدیریت شهری را برجسته کند با تعامل خوب خود با شورای شهر و سایر مدیران می توانند رضایتمندی شهروندان را به نقطه ی اوج خود برسانند و از سوی دیگر شهروندان نیز به جهت رضایتمندی از عملکرد شهرداری ، رغبت به مشارکت بیشتر در آبادانی و ارتقای هر چه بیشتر شهر خود خواهند داشت.

نظرات | 0 نظر
captcha