کاظمی: مردم لاهیجان شایسته بهترین ها هستند

کاظمی: مردم لاهیجان شایسته بهترین ها هستند
1397/1/15 |
18:26
شناسه خبر: 72944

شهردار لاهیجان گفت: مردم فهیم شهر لاهیجان شایسته بهترینها هستند. امسال بودجه ۸۴ میلیارد تومانی شهرداری را با ۷۷ % افزایش تقدیم پارلمان محلی نمودم.

مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان، در مراسم افتتاح خانه کشتی شهرداری در دهه مبارک فجر گفت: در سومین روز از ایام پر برکت دهه مبارک فجر بسیار به خود می بالیم که نماینده عالی دولت میهمان شهر زیبای لاهیجان، پایتخت چای و شهر نمونه گردشگری طبیعی و تاریخی ایران هستند و در این روزهای خاطره انگیز که انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا و با رهبری مردی بزرگ به پیروزی رسید، پروژه های عمرانی شهرداری لاهیجان با حمایت و پشتیبانی اعضای محترم شورای اسلامی و تلاش کارکنان شهرداری با دستان پربرکت استاندار معظم گیلان به بهره برداری می رسد.

کاظمی افزود: لاهیجان به عنوان شهری نمونه و گردش پذیر همه ساله میزبان میلیون ها مسافر داخلی و خارجی است و فراهم کردن زیر ساخت های لازم برای رفاه شهروندان و مسافران بر عهده مدیریت شهری می باشد و در کنار عمران و آبادانی به دغدغه مقام معظم رهبری برای توجه به برنامه های فرهنگی نیز نگاه بسیار ویژه ای داریم و امسال افتخار داشتیم که در آستانه دهه مبارک فجر با محفل انس با قرآن با حضور قاریان بین المللی این ایام را با کلام آسمانی قرآن آغاز نماییم و به استقبال جشن پیروزی انقلاب اسلامی برویم.
شهردار لاهیجان گفت: پروژه های عمرانی شهرداری شامل خانه کشتی، پل فرهنگیان و پارک بانوان با اعتباری بالغ بر ۲۵/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال از محل درآمدهای شهرداری و اعتبارات استانی بوده که خانه کشتی شهرداری با مساحت زمین ۱۰۹۵ متر مربع و بنای مسقف ۸۰۱ متر مربع، با اعتبار ۱۳/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال که از این مبلغ ۷/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال اعتبارات استانی و مابقی از محل درآمدهای عمومی شهرداری است و برای ۱۰ نفر از همشهریان عزیز جهت فعالیت مستقیم در این مجموعه اشتغال ایجاد خواهد شد و پل فرهنگیان با عرض شبکه اصلی ۳۵ متر و آسفالت مسیر با اعتبار ۹/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال که از این مبلغ میزان ۵/۲۴۶/۰۰۰/۰۰۰ریال اعتبارات استانی و مابقی درآمدهای عمومی شهرداری بوده و پارک بانوان با اعتبار ۳/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال از محل درآمدهای عمومی شهرداری به شهروندان لاهیجان تقدیم می شود.
وی ضمن یاد از روانشاد استاد جلال انصاری پدر ورزش لاهیجان، مرد ادب و اخلاق و رییس اسبق تربیت بدنی لاهیجان گفت: ورزش این شهرستان مدیون این مرد بزرگ است و از زحمات تمامی عزیزان و مدیران شهری و شورایی در سالیان ماضی که بنای این تصمیم را گرفتند، قدردانی می نمایم.
شهردار لاهیجان افزود: مردم فهیم شهر لاهیجان شایسته بهترینها هستند. امسال بودجه ۸۴ میلیارد تومانی شهرداری را با ۷۷ % افزایش تقدیم پارلمان محلی نمودم.
کاظمی در خصوص عملکرد شهرداری در بارش برف اخیر گفت: همزمان با بارش نعمت الهی برف که در شهر لاهیجان نیز بیش از ۴۰ سانتی متر در نقاط مختلف بر زمین نشست، با تدابیر فرماندار محترم و تشکیل ستاد عملیات زمستانی شهرداری در مرکز ستاد بحران شهری در کنار اعضای محترم شورای اسلامی شهر و حضور همه کارکنان عضو ستاد توانستیم با عملکرد مناسب این برف را به شادی و نشاط اجتماعی برای مردم تبدیل کنیم و استقبال گسترده از جشنواره ساخت آدم برفی در روز بعد از بارش برف نشان از رضایت شهروندان لاهیجان از خادمان خود در شهرداری و شورا بوده است.
شهردار لاهیجان تصریح کرد: با ولی نعمتان خود عهد می بندیم با تلاش و کوشش فراوان برای توسعه و عمران و آبادانی شهر لاهیجان حرکت نماییم تا بتوانیم این شهر تاریخی و بزرگ را همچون نام آن در تاریخ درخشان کنیم.

 

نظرات | 0 نظر
captcha