رییس اسبق اداره ورزش و جوانان لاهیجان:

خیلی ها خواستند که سهم بزرگ آقای ابوذر ندیمی را در احداث خانه کشتی لاهیجان نادیده بگیرند

خیلی ها خواستند که سهم بزرگ آقای ابوذر ندیمی را در احداث خانه کشتی لاهیجان نادیده بگیرند
1396/11/18 |
15:03
شناسه خبر: 72923

میراعلمی گفت:خیلی ها خواستند که سهم بزرگ آقای ندیمی را به جهت اعتبار اولیه پانصد میلیون تومان سال ۹۴ و اعتبار سیصد میلیون تومان سال ۹۵ از ماده ۱۸۰ قانون بودجه و‌ همچنین کددار کردن پروژه نادیده بگیرند.

سید امیر میراعلمی در یادداشت کوتاهی که در رابطه با افتتاح خانه کشتی شهرستان لاهیجان برای تحریریه «بامردم» ارسال کرد، نوشت: «‍ یا علی گفتیم و عشق آغاز شد
من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق
هر چند خیلی ها خواستند که سهم بزرگ آقای ابوذر ندیمی رو در احداث خانه کشتی لاهیجان، هم به جهت اعتبار اولیه پانصد میلیون تومان سال ۹۴ و اعتبار سیصد میلیون تومان سال ۹۵ از ماده ۱۸۰ قانون بودجه و‌ همچنین کددار کردن پروژه فوق الذکر نادیده بگیرند، ایرادی به آنها نمیگیرم چون تا بوده چنین بوده و هست و خواهد بود. بنده به سهم خودم از زحمات بی دریغ ایشان تشکر میکنم. ابتدا قرار بود که خانه کشتی توسط اداره ورزش و جوانان در زمان مدیریت این حقیر ساخته شود ولی با توجه به حضور آقای ابراهیم مهربان به عنوان رییس وقت شورای شهر و همچنین نامه آقای سعید آگشته به عنوان شهردار وقت لاهیجان، به آقای ندیمی و فرماندار وقت لاهیجان جناب آقای کسرایی این پروژه به شهرداری لاهیجان واگزار شد. جا دارد از زحمات اعضای شورای شهر گذشته، نظیر آقایان حسن خدایگانی و جواد تمیزکار و مهران آزادسرو و فرشید فقیه شجاعی و‌همچنین رییس محترم هیات کشتی استان گیلان حاج نقی هدایتی که از بدو ورود در هیات کشتی استان دغدغه خانه کشتی استان را داشتند و اکنون نیز چهار خانه کشتی در گیلان به بهره برداری رسیده است، تشکری ویژه داشته باشم.
عضو کوچک جامعه ورزش و ‌کشتی
سید امیر میراعلمی

نظرات | 0 نظر
captcha