به نام دولت، به کام مخالفان!

گل به خودی رئیس ستاد دکتر روحانی در لاهیجان با مصاحبه ای پر از گاف!

گل به خودی رئیس ستاد دکتر روحانی در لاهیجان با مصاحبه ای پر از گاف!
1396/11/6 |
12:01
شناسه خبر: 72915

◀️ گل به خودی رئیس ستاد دکتر روحانی در لاهیجان با مصاحبه ای پر از گاف!

◀️ آقای جعفری، منشور اخلاقی دولت تدبیر و‌ امید را مطالعه کنید.

◀️ عده ای در کنار بزرگان اصلاحات عکس های یادگاری دارند، اما دل در گرو تضمین آینده اصلاحات و منافع ملی ندارند!


تاریخ سیاسی ایران در خود خاطراتی گرانبها را محفوظ داشته است. خاطراتی که اگر فراموش نمیشدند و بازیگران عرصه سیاست به جای تجربه شخصی همه چیز؛ از آن آنچه تاریخ به قیمت گزاف در اختیار این ملت قرار داده درس میگرفتند، چه بسا که بسیار هزینه های گران دیگر بر این ملت و خود سیاسیون تحمیل نمیشد. در آموزه های دینی ما نیز این کلام گوهر بار نقل شده از معصومین که فرموده اند:" مومن دوبار از یک سوراخ گزیده نمیشود"؛ خود موید این مطلب است.

در دو دهه گذشته با برجسته تر شدن و تمایز و بلوغ جریان اصلاحات و اصلاح طلبی؛ عدم توجه سیاسیون اصلاح طلب به این مطلب، گاهی هزینه های بسیار بر این گروه تحمیل و گاهی به قیمت حذف و به محاق رفتن اصلاح طلبان منجر گردیده است.

آقای علی نقی جعفری، ریاست محترم ستاد دکتر حسن روحانی در لاهیجان؛
شما طی مصاحبه ای با پایگاه منتسب به یک جریان خاص فرمودید: (( نماینده از سوی مردم شهرستان با 48 هزار رای انتخاب شد حالیکه مردم همین شهرستان 82 هزار رای به ریاست جمهوری منتخب دادند.)) در حالیکه احتمالا فراموش کردید که مردم دو شهرستان لاهیجان و سیاهکل به نماینده مورد علاقه شما 47341 رای دادند و مردم همین دو شهرستان به دکتر روحانی 101944 رای دادند نه 82 هزار رای!  از شخص رئیس ستاد کاندیدای پیروز انتخابات بعید است که به نتایج کامل انتخابات واقف نباشد و آمار را نصفه و‌ نیمه در مصاحبه ها اعلام نماید.

آقای جعفری، شما در مصاحبه خود فرمودید: (( پل میدان گیل و تصفیه خانه لاهیجان که بیش از 20 سال است هنوز به پایان نرسیده )) اولا باید به عرضتان رساند که تقاطع غیر همسطح میدان گیل لاهیجان از سال 91 نامه نگاری و‌ طرح و‌ برنامه ریزی شد و‌ مطالعات آن آغاز شد و‌ ردیف ملی نیز در قانون بودجه کل کشور گرفت و‌ فرایند اجرایی آن نیز از سال 94 آغاز شد، پس این پروژه فعلا یک کودک 2 ساله است. و اما مورد بعدی، تصفیه خانه فاضلاب لاهیجان بود که این طرح از سال 73 شروع به ساخت و‌ در سال 92 افتتاح و‌ از سال 93 رسما اجرایی شده و تاکنون یک تصفیه خانه با ظرفیت 26هزار مترمکعب و یک تلمبه خانه فاضلاب ساخته شده که هم اکنون در مدار بهره برداری قرار دارند. اجرای بیش از 67 کیلومتر شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب از مجموع 144 کیلومتر لوله گذاری نیز از اقدامات اجرایی در این طرح بود و 77 کیلومتر از شبکه جمع آوری و انتقال نیز در حال انجام است. برای جنابعالی که دارای مدرک مهندسی می باشید، نیاز به ادامه توضیح در خصوص فرق بین بهره برداری پروژه تا تکمیل خط انتقال پروژه نیست.

آقای جعفری، شما در مصاحبه خود فرمودید: (( در عزل و نصب ها ما انتظار داریم نماینده از نیروهای همسو با دولت و براساس شایسته سالاری حمایت کند )) جا دارد در رابطه با این اظهار نظرتان، انتصاب جناب آقای دکتر مجید دلاور، مسؤول کمیته رسانه‌ها و فضای مجازی ستاد انتخاباتی رئیسی در گیلان را به سمت سرپرست مرکز بهداشت شهرستان لاهیجان و همچنین عزل و یا اقدام به عزل جمعی از مدیران دولت تدبیر و امید را به شما تبریک عرض نماییم.

به یقین تاریخ و حوادث آینده در مورد اینکه منتسبین به اصلاحات و اعتدال در لاهیجان تا چه اندازه در رفتار و عمل، همچون یک اصلاح طلب و اعتدال گرای واقعی رفتار نموده و تا چه اندازه مقید به ترجیح منفعت تشکیلاتی و منفعت دراز مدت جامعه بر منفعت شخصی و اهداف کوتاه مدت خود بوده اند؛ قضاوت خواهد نمود.

این جریان برگزاری انتخابات مجلس دهم لاهیجان و سیاهکل که با رودرویی مستقیم دو جریان اصلاح طلب و پایداری روبرو بود، عملکرد و میزان پایبندی منتسبین به اصلاحات و اعتدالیون، به خرد و تصمیم جمعی و تشکیلاتی نشان داد، آنها در کنار بزرگان اصلاحات عکس های یادگاری دارند، اما دل در گرو تضمین آینده اصلاحات و منافع ملی ندارند.

آقای جعفری شما به نام اصلاحات و اعتدال آمدید تا کام جبهه پایداری را از پیروزی در شهرستان هایی اصلاح طلب (چون لاهیجان و سیاهکل) شیرین کنید؟!

باید ماند، دید و قضاوت کرد ...

نظرات | 0 نظر
captcha