معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری لاهیجان نیازمند ۷۰ میلیارد ریال اعتبار است

تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری لاهیجان نیازمند ۷۰ میلیارد ریال اعتبار است
1396/11/1 |
12:14
شناسه خبر: 72910

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری لاهیجان سه سال به طول خواهد انجامید گفت: در مجموع هفت میلیارد تومان برای تکمیل این مجتمع فرهنگی و هنری مورد نیاز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، علی اصغر کاراندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز (۲۷ دی) در بازدید از مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان لاهیجان با بیان اینکه این پروژه از سال ۸۰ شروع و به دلیل کمبود اعتبارات نیمه تمام رها شده بود گفت: این پروژه در دولت تدبیر و امید مورد توجه قرار گرفته و اقدامات خوبی برای پیشرفت پروژه انجام شد.

 

وی با اشاره به زیر بنای چهار هزار و ۷۰۰ متری این مجتمع گفت: این پروژه از وزارت و راه و شهرسازی به فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان واگذار شد که با بازنگری دوباره نقشه های مجتمع و رفع ایرادات، پروژه به صورت فاز به فاز طراحی گردید که هم اکنون فاز یک آن در حال انجام است.

 

کاراندیش تصریح کرد: فاز یک این پروژه با هزار و ۲۷۰ متر زیربنا در حال اتمام است و تجهیزات آن خریداری و بعد از پایان عملیات عمرانی نصب خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه فاز نخست مجتمع فرهنگی و هنری لاهیجان سال ۹۷ به بهره برداری می رسد ادامه داد: فاز ۲ این پروژه نیز ظرف دو سال آینده به بهره برداری رسیده و در نهایت فاز سه اجرا خواهد شد.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تصریح اینکه تکمیل کل پروژه سه سال به طول خواهد انجامید تصریح کرد: در مجموع هفت میلیارد تومان با احتساب قیمت امروز برای تکمیل این مجتمع فرهنگی و هنری مورد نیاز است.

 

گفتنی است، دیدار با مصطفی سالاری، استاندار گیلان، آیت الله زین العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در گیلان، شرکت در جلسه شورای اداری فرهنگ و ارشاد اسلامی، نشست با روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و دیدار با کارکنان جهت بررسی مشکلات این ادارات در استان از دیگر برنامه های سفر دو روزه کاراندیش به استان گیلان است.

نظرات | 0 نظر
captcha