ندیمی خبر داد:

نرخ ارز در بودجه ۹۷ نزدیک به سال جاری

نرخ ارز در بودجه ۹۷ نزدیک به سال جاری
1396/9/1 |
22:23
شناسه خبر: 72895

مشاور سازمان برنامه و بودجه از تفاوت اندک نرخ ارز در بودجه ۹۷ نسبت به بودجه سال جاری خبر داد.

ابوذر ندیمی در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات درباره نرخ ارز در بودجه سال ۹۷، اظهارداشت: براساس بررسی‌های صورت گرفته و مشورت با رییس سازمان برنامه و بودجه، مقرر شد تا برای جلوگیری از التهابات احتمالی و ایجاد آشفتگی هیچگونه عدد و رقمی برای نرخ ارز اعلام نشود.

وی افزود: اما می‌توانم به این موضوع اشاره کنم که نرخ بودجه سال ۱۳۹۷ خیلی متفاوت از سال گذشته نیست.

مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه، توجه به کسری بودجه و جلوگیری از برآورد بیش از اندازه و کاهش کارفرمایی دولت را از دیگر مباحث مهم در بودجه سال ۹۷ عنوان کرد.

بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از صبح روز جمعه پنجم آبان ماه با شعار «رسانه های آزاد؛ انسجام اجتماعی، پیشرفت ملی» در مصلی امام خمینی آغاز به کار کرد و تا ۱۲ آبان همه روزه از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه دایر خواهد بود.

آیین رسمی گشایش این نمایشگاه نیز صبح روز شنبه ششم آبان ماه با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد. در نمایشگاه بیست و سوم مطبوعات و خبرگزاری‌ها، نمایندگان ۹۴۰ رسانه در قالب ۶۰۰ غرفه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات حضور دارند.

در نمایشگاه امسال نشریات استانی و محلی در کنار مؤسسات بزرگ مطبوعاتی، روزنامه‌ها و پایگاه‌های خبری به ارائه محصولات رسانه‌ای خود می‌پردازند و در ۷ روز برگزاری نمایشگاه سعی می‌کنند با مخاطبان خود تعامل بیشتری برقرار کنند.

در بخش بین‌الملل نمایشگاه، روزنامه نگارانی از ۴ قاره به نمایشگاه آمده اند و در نشست‌های تخصصی که موضوع اصلی آن «تعامل رسانه‌ای» است، شرکت می‌کنند.

نظرات | 0 نظر
captcha