آقای نیکفر تاکنون چه عملکرد مثبتی داشته‌اید؟!

آقای نیکفر تاکنون چه عملکرد مثبتی داشته‌اید؟!
1396/11/18 |
14:42
شناسه خبر: 72886

یادداشتی به قلم "کمیل محمدی"

کمیل محمدی

فضای نقد و نقادی در زیر مجموعۀ رکن چهارم دموکراسی که با کار مطبوعاتی همراه با قانون منبعث از شرع و اخلاق باشد همواره در جهت بسط دموکراسی و توسعه پایدار کمکی شایان است.

در فرصت‌های قبلی همواره سعی کردیم با رعایت شرع و اخلاق به نقد عملکرد نماینده فعلی، آقای دکتر ذبیح نیکفر بپردازیم، همواره امید داشته و داریم که ایشان با استماع این نقدها عملکرد خود را بهتر کنند یا حداقل عملکرد خود را به شعارهایی که در انتخابات داده‌اند نزدیک کنند. اما متأسفانه شاهد آن هستیم که هر چه زمان می‌گذرد ایشان از شعارهای انتخاباتی خود دورتر می‌شوند و به عملکردهای احساسی و خالی از مصلحت اندیشی برای حوزه انتخابیه خود ادامه می‌دهند. اکنون جا دارد که از آقای نیکفر بپرسیم که عملکرد مثبتتان چیست؟

آقای نیکفر، در زمان نمایندگی شما کدام وزیر، رئیس سازمان و مقام عالی رتبه کشوری به لاهیجان و سیاهکل قدم نهاد تا گره ای از مشکلات مردم را باز کند؟

رفتارهایی چون نامه شکایتتان از تعدادی همکارانتان در مجلس شورای اسلامی موجب می شود که از شعار مستقل بودنتان بگذریم و به جمله خودتان برسیم که فرمودید «من نماینده لیست نا امید هستم.»

هنوز یادمان نرفته که عملکرد نماینده سابق را به خاطر استفاده از مکان دفتر مراجعات مردمی و یا ماشین دولتی محکوم می‌کردید، آقای نیکفر برای مردم توضیح می‌دهید که چرا ماشینی که از آن استفاده می‌کنید و یا مکان دفتر مراجعات مردمی‌تان، دولتی است؟

از شعار انتصاب مدیران دولتی بگوییم که بلافاصله بعد از روی کار آمدنتان همواره حامی تعرفه و انتصاب مدیران غیربومی بوده‌اید؟ تغییراتی که در رأس ادارات لاهیجان و سیاهکل انجام شده است و مدیرانی که بر همگان آشکار است شما تعرفه کرده‌اید، کدامشان بومی و جوان هستند؟!

از پروژه‌های عمرانی که در زمان نماینده سابق همه‌شان را شعار انتخاباتی می‌دانستید بگذریم که حتی یک پروژه در زمان شما ادامه نیافت و یا ایجاد نگردید. تقاطع غیر همسطح میدان گیل، همان پروژه به قول شما غیرکارشناسی و تبلیغاتی در زمان شما چند درصد پیشرفت فیزیکی داشته است؟

آقای نیکفر البته که شما حق داشتید علیرغم شعار استقلالتان در انتخابات مجلس، برای ریاست جمهوری برای هر فردی که دلتان می‌خواست فعالیت و تبلیغات کنید اما وقتی که روبروی ستاد انتخاباتی ریاست جمهور فعلی در ستاد آقای رئیسی سخنرانی کردید و جملۀ مرحوم شجونی را یادآوری کردید که بشکند دست کسانی که به آقای روحانی رای میدهند؛ چگونه با این اوصاف از طرفداران و مدیران دولت حاضر تقاضای همکاری دارید؟ آنها چطور با دست شکسته به شما کمک کنند؟!

وقتی دو هفته قبل از انتصاب استاندار جدید گیلان با ایشان جلسه برگزار کردید و خواهان عزل یکی از محبوب‌ترین مدیران حاضر در گیلان شدید، این دخالت مستقیم در کار قوه مجریه نبود؟

آقای نیکفر دخالت آشکار شما در انتخابات شورای شهر و سخنرانی شما به نفع کاندیدای خاص که فرموده بودید: «انشاالله تغییر رخ دهد» آیا ذخیره همین روزها بود که نیروهای غیر بومی را برای شهرستان تعرفه کنید؟

آقای نیکفر گزینۀ شما برای شهرداری لاهیجان که از هیچ تلاشی برای تعرفه آن دریغ ننموده‌اید کدام یک از شاخصه های شعارهای انتخاباتی تان (شهردار بومی) را دارد؟ بومی است؟ وابسته به شما نیست؟ این که شد همان آش و همان کاسه؟

آقای نیکفر «من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم/ تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال» با رویه‌ای شما پیش گرفته‌اید از شما به نیکی یاد نخواهد شد و آخرین باری خواهد بود که مردم شما را به عنوان نماینده خود انتخاب می‌کنند.کمیل محمدی

 

 

 

* هدف پایگاه خبری "زبان گویا"  گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست.

نظرات | 0 نظر
captcha