71واحد صنفی به دلیل تخلف در لاهیجان پلمپ شد

71واحد صنفی به دلیل تخلف در لاهیجان پلمپ شد
1396/6/6 |
21:41
شناسه خبر: 62845

فرمانده انتظامی لاهیجان از پلمپ ۷۱ واحد صنفی به علت تخلف در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ محمود قاسمی روز چهارشنبه گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح شناسایی و برخورد با واحدهای صنفی متخلف و فاقد پروانه کسب از ابتدای سال در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت که در این رابطه واحدهای متخلف پلمپ شدند.
وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان از ابتدای امسال بصورت محسوس و نامحسوس از واحدهای صنفی سطح شهر بازدید نموده و در خصوص رعایت شئونات اسلامی ، ساعت کار ، نصب دوربین مدار بسته و تجهیزات الکترونیکی و فنی ، ضوابط انتظامی و رعایت اصول حفاظتی جهت پیشگیری از سرقت محل کار تذکرات لازم را ارائه دادند.
سرهنگ قاسمی اظهارداشت: اجرای طرح های امنیت اجتماعی و اخلاقی در صنوف به منظور ایجاد فضایی امن برای شهروندان و رعایت حقوق شهروندی و با هدف برخورد با صنوف متخلف صورت می گیرد.
وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: در پی وقوع چند فقره کیف قاپی در لاهیجان و شهرستانهای همجوار، با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری و شناسایی سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت. 
این مقام انتظامی افزود: ماموران انتظامی با انجام تحقیقات نامحسوس و اقدامات پلیسی موفق به شناسایی متهمان شدند. 
وی تصریح کرد: متهمان یک مرد 33 ساله و همسر 32 ساله وی بودند که هر دو متهم در یک عملیات غافلگیرکننده در سطح شهر دستگیر شدند. 
فرمانده انتظامی لاهیجان با تاکید بر اعتراف صریح 2 متهم به 5 فقره سرقت، خاطرنشان کرد: متهمان پول سرقت شده را صرف خرید مواد مخدر کرده اند.
نظرات | 0 نظر
captcha