فرماندار لاهیجان:

دانشگاه آزاد لاهیجان تبدیل به یک بنگاه اقتصادی شده است

دانشگاه آزاد لاهیجان تبدیل به یک بنگاه اقتصادی شده است
1397/4/10 |
11:39
شناسه خبر: 62841

احمدی گفت: اگر دانشگاه آزاد لاهیجان بخواهد جزیره ای عمل کند قطعا به وظیفه قانونی خود عمل خواهیم خواهیم کرد، نباید طوری باشد که همه دستگاه ها در موضوعی تلاش کنند و یک تشکیلات اصلا توجه ای نداشته باشد.

مهندس سید محمد احمدی در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان لاهیجان، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان یکی از مراکز بسیار مهم شهرستان در امورات اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و … می باشد، بنده از این دانشگاه گله دارم چرا که در امورات فرهنگی و اجتماعی نقش پررنگی از آن دیده نمی شود و فقط تبدیل به یک بنگاه اقتصادی شده است.

وی تاکید کرد: یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری رسیدگی و رفع آسیب های اجتماعی توسط همه أرکان نظام است، دانشگاه آزاد باید به این موضوع توجه بیشتری داشته باشد، باید همه با هم برای رفع و کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی تلاش کنیم.

احمدی با انتقاد از عدم حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در جلسات شهرستان، اظهار داشت: در جلسات مختلف شاهد حضور بزرگواران و مسئولینی از این دانشگاه هستیم که سمت و مسئولیت آن ها مرتبط با موضوعات جلسه نیست، در جلسات بعدی رئیس دانشگاه باید حضور داشته باشد، این را قانون گفته است که دانشگاه آزاد یکی از اعضا جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان لاهیجان، خاطرنشان کرد: اگر این دانشگاه در لاهیجان بخواهد جزیره ای عمل کند قطعا به وظیفه قانونی خود عمل خواهیم خواهیم کرد، نباید طوری باشد که همه دستگاه ها در موضوعی تلاش کنند و یک تشکیلات اصلا توجه ای نداشته باشد

وی افزود: در بحث معضلات اجتماعی و سایر موضوعات هنر ما این است که همه به هم کمک کنیم تا قدمی در رفع مشکلات و توسعه روز افزون برداریم، متاسفانه دل برخی از آقایان به کار نیست و دنبال سیاستهای شهرستان که همان سیاستهای نظام و دولت است نیستند.

احمدی تصریح کرد: اگر بر دانشگاه آزاد تاکید می کنیم دلیلش آن است که یک ظرفیت فوق العاده ارزشمند برای شهرستان می باشد، بنده زمانی که به شهرستان آمدم بسیاری از انتقادات بر روی دانشگاه آزاد بود و بنده دفاع کردم و با همکاری و پای کار آمدن همه دستگاه ها برای رفع مشکلات کمک کردیم چرا که چند هزار جوان آینده ساز کشور در آنجا تحصیل می کنند.

نظرات | 0 نظر
captcha