افزایش آسفالت راه‌های روستاییان بالای ۲۰ خانوار در گیلان

افزایش آسفالت راه‌های روستاییان بالای ۲۰ خانوار در گیلان
1396/3/20 |
12:36
شناسه خبر: 62799

‌سرپرست توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی گیلان گفت: افزایش آسفالت راه‌های روستایی برای روستاییان بالای ۲۰ خانوار انجام شده است.

به گزارش پامچال نیوز به نقل از ایسنا،‌ محسن عادلی امروز در جلسه راه و شهرسازی استان گفت: عملیات روکش آسفالت راه روستایی رینج محله_سیابیل شهرستان رضوانشهر بطول ۳ کیلومتر و ‌با هزینه‌ای  بالغ بر ۵۴۰۰ میلیون ریال به پایان رسید.

وی افزود: همچنین در راستای ارتقای ایمنی راه‌ها، ‌عملیات آسفالت ورودی و خروجی پل روشنده رضوانشهر ‌واقع در محور پونل_خلخال به اتمام رسید.

سرپرست مدیریت ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی گیلان خاطرنشان کرد: با اجرای این دو  پروژه  بیش از هزار و ۳۵۰ خانوار ‌از نعمت آسفالت بهره مند شدند.

وی همچنین از اتمام پروژه آسفالت محور سیج-دگیرمانکشی واقع دربخش مرکزی آستارا به طول دو کیلومتر و با هزینه ای بالغ بر ۲۸۰۰ میلیون ریال خبر داد.

عادلی با بیان اینکه ‌این پروژه در راستای اهداف دولت به منظور آسفالت راه‌های روستایی برای روستاییان بالای ۲۰ خانوار در راستای تسهیل در عبور و مرور و دسترسی بیشتر روستاییان به سایر راه‌ها انجام شده است، گفت: با اجرای این پروژه بیش از‌ ۱۶۵ خانوار با بیش از ۵۱۶ نفر جمعیت از نعمت آسفالت بهره‌مند شدند.

نظرات | 0 نظر
captcha