مطهری:

افراد به کمیسیون‌هایی رفتند که ربطی به سوابقشان ندارد

افراد به کمیسیون‌هایی رفتند که ربطی به سوابقشان ندارد
1395/3/24 |
18:58
شناسه خبر: 62303

نایب‌رئیس دوم مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که عدم توجه به کمیسیون‌های فرهنگی، قضایی و شورا از نقطه‌ضعف‌های مجالس محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام احمد مازنی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان طی تذکری گفت: از سیمای جمهوری اسلامی با بنده تماس گرفتند و علت عدم استقبال نمایندگان از کمیسیون فرهنگی را جویا شدند.

وی اضافه کرد: در آن تماس به بنده گفتند مردم از عدم استقبال نمایندگان و بی‌توجهی آنها به کمیسیون فرهنگی گلایه دارند.

به گزارش فارس، علی مطهری نایب‌رئیس دوم مجلس شورای اسلامی که در غیاب علی لاریجانی ریاست بخشی از نشست علنی امروز خانه ملت را برعهده داشت در واکنش به تذکر مازنی اظهار داشت: یکی از نقاط ضعف مجالس ما این است که کمیسیون‌های فرهنگی، قضایی و شوراها طالب کمتری دارند.

وی کمیسیون فرهنگی را دارای اهمیت فراوان توصیف کرد و یادآور شد: رهبر معظم انقلاب همواره تاکیدات زیادی در زمینه فرهنگ داشتند و در سخنرانی اخیرشان نیز به این موضوع اشاره کردند؛ ما از دوستان نماینده می‌خواهیم که کمیسیون فرهنگی را پر کنند.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بسیاری از نمایندگان سوابق فرهنگی خوبی دارند، تصریح کرد: این افراد به کمیسیون‌هایی رفتند که خیلی ربطی به سوابق‌شان ندارد.

نظرات | 0 نظر
captcha