ندیمی مطرح کرد:

کم لطفی به جوانان پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان

کم لطفی به جوانان پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان
1394/5/28 |
14:14
شناسه خبر: 30548

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تاکید کرد: ادغام سازمان تربیت بدنی با سازمان و جوانان با کم لطفی به حوزه جوانان همراه بوده و دولت قبلی و فعلی هیچ اقدام قابل قبولی برای جوانان انجام نداده‌اند.

ابوذر ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه مسائل جوانان تحت شعاع فعالیت ها و حواشی وزارت ورزش قرار گرفته است، توضیح داد: مسئله جوانان موضوع اصلی  گودرزی و وزارت ورزش و جوانان نیست که البته بخشی از این موضوع  به دلیل شرایط اجتماعی، پذیرش مردمی و برنامه‌ ریزی‌ها صورت گرفته است.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زمانی که موضوع جوانان در حوزه سازمان ملی جوانان بررسی می‌شد، توجهات از آن جهت بود که رئیس این سازمان معاون رئیس‌جمهور محسوب می‌شد، اما اکنون موضوع جوانان به مسئله دسته دوم تبدیل شده است.

 وی اعتقاد دارد که نه دولت قبلی و نه دولت روحانی برنامه و توجه جدی به مشکلات جوانان ندارند.

ندیمی تاکرد کرد: جوانان در چهار حوزه، آموزش، اشتغال، ازدواج و جایگاه در جامعه مشکلات دارند که باید دولت و وزارت مربوطه نیست به حل آن برنامه ریزی مدونی داشته باشند. البته بعد از برنامه ریزی‌ها جوانان دیگر در حوزه آموزش مشکلی ندارند اما اکنون با بیکاری تحصیلکرده‌های ارشد و دکترا مواجه هستیم.

این نماینده مجلس اظهار داشت: بر این اساس دولت باید در برنامه ششم توسعه به نگاه جدی به مشکلات جوانان داشته باشد تا جوان بداند در 5 سال آینده چه برنامه‌ای دارد و جایگاه خود در جامعه را تثبیت کند.

نظرات | 1 نظر
حسن
1396/6/29 - 14:19
صحیح است احسنت،دست مریزاد ودم شماگرم, چه عجب این یکی غیب نشد!!!؟
rateup 0
 ratedown 0
captcha