ابوذر ندیمی: مسئله حق پخش رفع نشود مردم فوتبال را تحریم می‌کنند

ابوذر ندیمی: مسئله حق پخش رفع نشود مردم فوتبال را تحریم می‌کنند
1394/5/27 |
08:03
شناسه خبر: 30542

عضو فراکسیون ورزش با بیان اینکه باید دولت در زمینه حق پخش تلویزیونی لیگ برتر توسط صدا و سیما به فدراسیون ورود کند گفت: هر دو سازمان کمبود منابع مالی دارند و باید دولت منابعی برای آنها در نظر بگیرد.

ابوذر ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه حق پخش تلویزیونی از سال 80 با دو رویکرد پیگیری می‌شود، توضیح داد: یک رویکرد نیازمندی فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان به پول حق پخش است.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: رویکر دیگر، سازمان صدا و سیما است که به عنوان تنها رسانه ملی درآمدزا نیست و اعتقاددارد از آنجا که رسانه‌ای دولتی است نباید پولی بابت حق پخش مسابقات لیگ برتر پرداخت کند.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی افزود: صدا و سیما می‌گوید، باید رسانه‌ تلویزیونی خصوصی حق پخش پرداخت کند نه رسانه دولتی.

وی اظهار داشت: صدا و سیما عنوان می‌کند منابع درآمدی قابل توجهی ندارد و اگر منابعی برای آن تعریف نشود غیر از دنبال کردن رقابت‌های لیگ برتر در استادیوم راهی باقی نمی‌ماند و این امر  باعث می‌شود مردم فوتبال کشور را تحریم کنند.

ندیمی اعتقاد دارد که باید دولت در این زمینه ورود مستقیم  کند و منابعی را تامین کند تا هم مشکل رسانه ملی حل شود و هم بدهی  فدراسیون‌ فوتبال مرتفع شود.

وی با بیان اینکه با قبول این واقعیت باید تدابیر درستی اتخاذ شود، افزود: کفاشیان بارها مشکل مالی فوتبال و فدارسیون را تحت نامه‌ای رسانه‌ای کرده که این نشان از کمبود منابع مالی است و دولت باید هر چه زودتر به این موضوع ورود کند.

 

نظرات | 0 نظر
captcha