بیش از چهار هزار عملیات پلیسی در لاهیجان انجام شده است

بیش از چهار هزار عملیات پلیسی در لاهیجان انجام شده است
1394/5/8 |
22:38
شناسه خبر: 30361

فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان با اشاره به تماس شهروندان این شهرستان بافوریت های پلیس گفت: از ابتدای سال جاری و به دنبال تماس های مردم، بیش از چهار هزار عملیات پلیسی در لاهیجان انجام شده است.

به گزارش "زبان گویا" سرهنگ محمد قاسمی عصر چهارشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به تماس پنج هزار و ۷۰۰ شهروند لاهیجانی طی سه ماه گذشته با فوریت های پلیس ۱۱۰ این شهرستان گفت: از این تعداد تماس، چهار هزار و ۶۰۰ فقره تماس منجر به عملیات پلیسی در محل شده است.

وی همچنین از پلمپ ۲۳ واحد صنفی متخلف در شهرستان لاهیجان خبر داد و افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با همکاری مسئولان اتحادیه‌های صنفی پس از بازدید از ۸۷ واحد صنفی در این شهرستان، ۲۳ واحد صنفی را به دلیل عدم رعایت مقررات انتظامی، صنفی و شئونات اسلامی با هماهنگی مقام قضایی پلمپ کردند.  

سرهنگ قاسمی در ادامه به طرح سالم‌سازی دریا در روستای سحرخیز محله دستک به چاف اشاره و بیان کرد: با رعایت قانون و حقوق شهروندی و احساس مسئولیت همگانی می‌توان استفاده هرچه بهتر و بیشتر مردم و مسافران را از دریا فراهم کرد.

وی با تأکید بر برخورد پلیس با هنجار شکنان در سواحل دریا افزود: پلیس امنیت عمومی و نیروهای یگان ویژه درصدد است با نا امن کردن سواحل و تفرجگاه‌ها برای هنجارشکنان، امنیت بیشتری را برای مردم در استفاده از مواهب طبیعی به وجود آورند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تلاش پلیس و همه سازمان‌های دخیل در طرح سالم‌سازی دریا می‌تواند در کاهش حوادث و تلفات ناشی از دریا مؤثر باشد، گفت: پلیس برای کنترل واحدهای صنفی در سواحل و تفرجگاه‌ها برنامه‌های ویژه‌ای را تدوین کرده است.

سرهنگ قاسمی همکاری مردم با پلیس را در رعایت ملزومات فرهنگی، اجتماعی، تکالیف شهروندی و حفظ موازین شرعی و عرفی مهم و مؤثر دانست و تاکید کرد: تلاش نیروی انتظامی این بوده که همواره در کنار مردم باشد و ایمنی، آسایش و آرامش را در تمامی لحظات برای مردم پایدار سازد.

وی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت‌های غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت‌طلب و قانون‌گریز از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل کنند تا پلیس نسبت به شناسایی جرم و دستگیری محرمان و متخلفان اقدام کند./ مهر

 

نظرات | 0 نظر
captcha